Jarosław Paczuski

Jarosław Paczuski

Rolkarstwo | Warszawa - Park Szymańskiego
Przedział cenowy za 1h treningu: od 30 pln do 80 pln

4.9
(6 opinii)

GALERIA


Obszar działalności: Warszawa - Park Szymańskiego

O TRENERZE


Uprawnienia

Rolki to moja wielka pasja już od ponad 20 lat! Jestem LICENCJONOWANYM INSTRUKTOREM SPORTÓW WROTKARSKICH, zarejestrowanym w PZSW. Nie spoczywam jednak na laurach i zgłębiam dalej tajniki tego fascynującego sportu. Od 5 lat, ze sporymi sukcesami, jestem również czynnym, licencjonowanym zawodnikiem jazdy szybkiej na rolkach ( speed skating). Trenuję i ścigam się w klubie "LEGIA WARSZAWA MASTERS". Nie zapominam jednak o swoich wcześniejszych zajawkach rolkowych tj. freestyle slalom, urban skating (FSK) i hokej.

Doświadczenie

Od 6 lat uczę dzieci i dorosłych jazdy na rolkach, co sprawia mi ogromną radość i satysfakcję, zwłaszcza z obserwowania błyskawicznych postępów moich uczniów. Uczestniczyłem w wielu ciekawych projektach i warsztatach rolkarskich np."I love Rolki". Prowadziłem zajęcia w takich projektach jak: "Na Rolkach do Woli", w szkoleniach dla uczestników "Nightskating Warszawa" itp. Od 4 lat uczę w najlepszej i największej w Warszawie, profesjonalnej szkole nauki jazdy na rolkach i wrotkach ROLLSCHOOL.

Usługi/Inne

Moi początkujący uczniowe potrzebują zwykle 4 do 6 godzin do opanowania podstaw jazdy.
Szanuję Państwa czas i pieniądze, nie namawiam do kolejnych lekcji, jeśli widzę że nie ma takiej potrzeby, czy chęci.
Na moich zajęciach dbam o bezpieczeństwo, dlatego też bezwzględnie wymagam kasku i kompletu ochraniaczy na kolana. nadgarstki i łokcie.

Zajęcia dla dorosłych trwają 60 min, dla dzieci jest to również 60 min. ale w praktyce około 50-55 min. ze względu na liczne krótkie przerwy ( dzieci nie są w stanie skupić się dłużej na jednej czynności)

Zajecia indywidualne - 80 zł
Dwie osoby - 2x 40 zł
Trzy osoby - 3x 40 zł
Cztery osoby i więcej - 4x 30 zł

Zajęcia odbywają się na wrotkowisku w Parku Szymańskiego na warszawskiej Woli.

KOMENTARZE


anna-sikora

5

Polecam trenera Jarka moje dzieci ( 4,5 i 6 lat) rozpoczęły naukę jazdy na rolkach pod jego skrzydłami, znakomita technika, nauka maluchów od podstaw, porządna rozgrzewka i obrazowe jasne wyjaśnienia dla młodych rolkarzy. Polecam

ewakarska1

Polecam trenera Jarka Paczuskiego uczył zarówno mnie jak i mojego 6 letniego syna. Bardzo sympatyczny, profesjonalny nauczyciel, przy ktorym szybko robiliśmy postepy. Polecam

Katarzyna Bielawska-Czyżkowska

5

Pan Jarek uczy mojego narowistego dwunastolatka. Ma z nim znakomity kontakt, a postępy są błyskawiczne. Bardzo się cieszę, że od razu trafiliśmy na fachowca z prawdziwego zdarzenia. Z pewnością będzie to długofalowa współpraca. Polecam Wszystkim!

Justyna Szymczak

5

Trener dla każdego:-) (no możne nie dla leniwych) bardzo profesjonalne podejście do dyscypliny ...świetne porady i instrukcje, zna sporo trików, dzięki którym opanowanie rolkowania nie jest takie trudne ...Jarek bardzo dba o bezpieczeństwo klientów...jest również bardzo wymagający...ale dzięki temu potrzeba min czasu do max postępów:-)Polecam serdecznie

joan_87

5

Pasja, profesjonalizm i morze cierpliwości - polecam serdecznie! Dla mnie najważniejsze jest indywidualne podejście do ucznia, a Jarosław Paczuski doskonale spełnia te oczekiwania. Wyłapuje najdrobniejsze niedociągnięcia i natychmiast reaguje, tak by nauka przebiegała jak najsprawniej. Jednocześnie doskonale motywuje do samodzielnej praktyki i udziela wielu cennych rad. Efekty rzetelnego treningu widać już po pierwszej lekcji.

Daria Wos

5

Mogę polecić Jarka z czystym sumieniem! Jarek dostosowuje tryb i tempo zajęć do każdego indywidualnie, z niesamowitą cierpliwością pokazuje i tłumaczy, co i jak należy robić, a czego unikać, a gdy coś naprawdę sprawia trudność, podchodzi do problemu indywidualnie i ze wszystkich możliwych stron, aż się załapie, o co chodzi ("jak nie możesz w ten sposób, to spróbuj tak":)). Bardzo skutecznie motywuje - wręcz "zaraża" pasją do rolek! W moim przypadku postępy są o wiele szybsze niż się kiedykolwiek spodziewałam. A przy tym bardzo dba o bezpieczeństwo i uczy właściwych postaw. Pełen profesjonalizm i fajna atmosfera podczas zajęć.

Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW