Kamil Jasiński

Kamil Jasiński

Fitness | Kulturystyka | Boks | Trener personalny | Warszawa
Przedział cenowy za 1h treningu: od 70 pln do 100 pln

4.78
(1 opinia)

GALERIA


Obszar działalności: Warszawa

O TRENERZE


Uprawnienia

Jestem licencjonowanym instruktorem kulturystyki, fitnessu, oraz boksu. Uprawnienia zdobywałem pod okiem największych specjalistów, m.in. mistrza Europy w kulturystyce Dariusza Karpińskiego, międzynarodowego prezentera fitness i twórcy autorskich programów treningowych Tomasza Zamieli, oraz mistrza Europy w boksie federacji EBU – Rafała Jackiewicza.

Doświadczenie

Prowadzenie treningów personalnych jest moją życiową pasją, przez lata kształciłem się i zdobywałem wiedzę niezbędną do zapewnienia swoim podopiecznym odpowiednich rezultatów. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, w zależności jakie cele chcemy wspólnie osiągnąć. Rozpoczynając ze mną współpracę masz gwarancję profesjonalizmu i pełnej opieki trenerskiej.

Usługi/Inne

Trening personalny – dla osób chcących poprawić swoja sylwetkę, oraz poprawić swoją sprawność fizyczną

Trening bokserski – dla osób chcących nauczyć się sztuki pięściarstwa

KOMENTARZE


wloskiwieczorowe

5

Z trenerem Kamilem rozpocząłem współpracę ponad dwa lata temu, kiedy to postanowiłem coś zmienić w swoim życiu i schudnąć 20kg. Od tego czasu bardzo się rozwinąłem, nie tylko schudłem i wyrzeźbiłem sylwetkę, ale i zmieniłem podejście zarówno do treningu oraz diety. Gdyby nie Kamil, nie udałoby mi się tego wszystkiego osiągnąć. W tej chwili jesteśmy na etapie przygotowań do moich pierwszych zawodów i wiem, że jestem pod okiem profesjonalisty. Polecam w 100%

Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW