Monika Bekiesz

GALERIA


Obszar działalności: Gorzów Wielkopolski

O TRENERZE


Uprawnienia

Instruktor jeździectwa i hipotrapii.

Doświadczenie

Od wielu lat prowadzę treningi ogólnorozwojowe na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od wieku.
Klienci cenią sobie na moich treningach zrozumiale przekazaną wiedzę, zaufanie, odpowiednio dobraną presję oraz ćwiczenia dopasowane do poziomu i możliwości jeźdźca i jego konia pozwalające im się rozwijać. Obecnie pracuje z dziećmi i dorosłymi jeżdżącymi rekreacyjnie, chcącymi się rozwijać zgodnie z potrzebami i możliwościami, aby czerpać większą radość z jazdy konnej oraz ze sportowcami.
Pracuję również z końmi surowymi ( zajeżdżanie), młodymi, problematycznymi, przygotowując konie i kuce do sportu i rekreacji.
Wiedzę, praktyki i sposoby, które stosuję na treningach zdobyłam przy wieloletniej pracy z końmi, na szkoleniach, treningach, kongresach, konsultacjach głównie ucząc się od trenerów takich jak : p. Wanda Wąsowska, Jerzy Krukowski, Joanna Żuk, Paweł Spisak, dr. Skorupski, Jarosław Skrzyczyński, Wojciech Mickunas. Podczas treningów wykorzystuje wiedzę z psychologii sportu zarówno jeźdźca jak i konia, procesów uczenia się, biomechanikę ruchu konia, anatomię konia i człowieka. Dużo czasu poświęcam na zrozumienie swojego wierzchowca, prawidłowy dosiad i jego działanie.Bardzo ważne jest dla mnie, aby jeźdźcy rozumieli co i w jakim celu robimy, a nie naginanie ich do powszechnych szablonów, które bez zrozumienia nie przynoszą efektów. Dotychczas pracowałam w Szczecinie, Drawsku Pomorskim, Golczewie. Przygotuje do odznak, startów na parkurach oraz czworobokach. Treningi poprowadzę w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach, szczegóły ustalam indywidualnie zależnie od potrzeb i możliwości klienta. 40zł + koszt dojazdu zależnie od lokalizacji.
Zapraszam do obserwowania mnie na fanpage: https://m.facebook.com/MBT-Monika-Bekiesz-Treningi-354320808653738/?ref=bookmarks :)
Z miłą chęcią odpowiem na wszystkie Państwa pytania w wiadomości na portalu, maile, przez SMS lub telefonicznie (661989303).

Usługi/Inne

- trening koni i kucy ( możliwość dojazdu do klienta)
- trening pary jeździec - koń
- pomoc w sprzedaży
- prezentacja koni na zawodach
- korekta koni

ARTYKUŁY TRENERA


12 stycznia 2019

Trudne konie

Trudne konie

Trudne konie - pożądane czy nie?... Czytaj dalej

KOMENTARZE


Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW