Michał Lewandowski

Michał Lewandowski

Tenis ziemny | Warszawa

0
(0 opinii)

O TRENERZE


Uprawnienia

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie uzyskałem dyplom trenera tenisa. Dodatkowe kwalifikacje uzyskałem na amerykańskim kursie PTR (Professional Tennis Registry).
Doświadczenie zdobywałem również za granicą, trenując w Czechach w klubie NH Ostrava (macierzysty klub Ivana Lendla), a także grając w czeskich ligach juniorskich jak i seniorskich.

Doświadczenie

Jako zawodnik zdobywałem wiele medali mistrzostw Polski w tenisie, w tym tytuł mistrza Polski w grze podwójnej, w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sopocie (2003 r.).
W swoim dorobku mam również udział w finałach mistrzostw Polski w pływaniu.
Być może kojarzycie Państwo moje nazwisko z telewizji, gdzie od kilku już lat pracuję jako komentator turniejów tenisowych w takich stacjach jak: TVP Sport oraz Eurosport.
Uzyskałem również tytuł V-ce Mistrz Świata dziennikarzy w tenisie w grze podwójnej oraz III miejsce w grze pojedyńczej, Włochy 2012. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, które zdobywam już od ponad 10 lat. Dlatego, jeśli szukają państwo osobistego trenera tenisa dla siebie lub swoich dzieci to serdecznie zapraszam do wspólnych treningów na każdym poziomie zaawansowania.

Usługi/Inne

Oferuję państwu współpracę wedle indywidualnych potrzeb, od zajęć personalnych po treningi grupowe. Każdy poziom zaawansowania, nauka tenisa od zera jak i profesjonalne treningi zawodnicze.
Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, które zdobywam już od ponad 10 lat. Ponadto posiadam także wykształcenie pedagogiczne bardzo ważne podczas współpracy z dziećmi.
Umożliwiam także prowadzenie treningów w j.angielskim.

Oferuję Państwu lekcje tenisa:
na terenie Warszawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych;
Nauka tenisa na poziomie podstawowym,
średnio-zaawansowanym i zaawansowanym;
Treningi indywidualne, grupowe oraz sparing dla zaawansowanych

KOMENTARZE


Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW