Marek Wacławik

Marek Wacławik

Jeździectwo skoki | Jabłonna
Przedział cenowy za 1h treningu: od 100 pln do 150 pln

0
(0 opinii)

GALERIA


Obszar działalności: Jabłonna

O TRENERZE


Uprawnienia

Moimi największymi sukcesami są: W barwach klubu Hippica Polonia Słupno: - wygrane MPMK koni 5-letnich na Zinedine (2009) - tytuł najlepszego polskiego zawodnika na CSIO Sopot (2011) W barwach klubu Wechta Rosnówko: - II miejsce w Grand Prix Nadziei Olimpijskich Olsza (2012r.) - III miejsce w SCMK Olsza koni 6-letnich na og. Chailtaire Z (2012r.) - I miejsce w MPMK Gajewniki koni 4- letnich na og. Quint Man (2013r.) - III miejsce w MPMK Gajewniki koni 7-letnich na kl. Colina (2013r.) - I miejsce w MPMK Gajewniki koni 7-letnich na og. Cassilio (2013r.) - III miejsce w SCMK Olsza koni 7-letnich na og. Coriano's Ass (2013r.)

Doświadczenie

Moja jeździecka kariera zaczęła się w 2001 roku, kiedy pierwszy raz wziąłem udział w zawodach na kucu o imieniu Grycin. Już wcześniej miałem styczność z końmi, ponieważ moja mama, od kiedy pamiętam jeździła konno i posiadała własną klacz Delicję, którą również potem przejąłem do startów w zawodach. Moje wszystkie dalsze osiągnięcia wiązały się ze stajnią i końmi własności Pana Leszka Sasinowskiego, gdzie zdobywałem umiejętności i doświadczenie pod okiem kolejno Bernarda Cześnika, Beaty Płachcińskiej, Pawła Łyżwińskiego, Jacka Bobika, Zbyszka Dukaja. Czas największego rozwoju i najbardziej wartościowych, zagranicznych wyjazdów wiązał się dla mnie z okresem, w którym mogłem współpracować z Panem Hubertem Szaszkiewiczem z końmi Zinedine, Zucca i U Can't Lose.

Usługi/Inne

Oferujemy profesjonalny trening koni i jeźdźców.

Marek Wacławik jest zawodnikiem z dużym doświadczeniem w przygotowywaniu koni od początku kariery do wysokiej klasy konkursów. Udowadniał to niejednokrotnie osiągając 4 medale Mistrzostw Polski Młodych Koni, 2 Sportowego Czempionatu Młodych Koni i kolejne 2 w Halowym Pucharze Młodych Koni. Konie jeżdżone przez niego dalej osiągają sukcesy pod następnymi jeźdźcami, czego najlepszym dowodem jest ogier Zinedine, który z powodzeniem radzi sobie w najwyższych na świecie konkursach Pucharu Świata i Global Champions Tour pod Ludgerem Beerbaumem. W czasie swojej wczesnej jeszcze kariery jeździeckiej współpracował ze znakomitymi szkoleniowcami m. in. z Hubertem Szaszkiewiczem, Jackiem Wierzchowieckim i Rudolfem Mrugałą. Pozwoliło mu to na wypracowanie bezpiecznego dla koni systemu treningu, który pozwala osiągać optymalne dla klasy konia wyniki sportowe

KOMENTARZE


Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW