Tomasz Barańczuk

Tomasz Barańczuk

Sporty wodne | Żeglarstwo | Sporty zimowe | Snowboard | Windsurfing | Kitesurfing | Jastarnia
Przedział cenowy za 1h treningu: od 85 pln do 140 pln

0
(0 opinii)

GALERIA


Obszar działalności: Jastarnia

O TRENERZE


Uprawnienia

- absolwent Gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu: trener żeglarstwa
- instruktor kitesurfingu level 3 (IKO)
- instruktor snowboardu (SITS)
- jachtowy sternik morski (PZŻ)
- instruktor windsurfingu

Doświadczenie

Jako instruktor, swoją pierwszą pracę podjąłem w 2007 roku w Rewie koło Gdyni, ucząc windsurfingu. W tym samym czasie rozszerzyłem zakres umiejętności o kitesurfing. W 2012 roku zrobiłem kurs instruktorski i zacząłem prowadzić szkolenia kitesurfingowe. Jestem instruktorem poziomu 3ciego międzynarodowej organizacji IKO (International Kiteboarding Organization). Do tej pory szkoliłem w Polsce, na Wyspach Kanaryjskich, Brazylii, Grecji i Tajlandii . Każde z tych miejsc wymaga innego stylu uczenia. Od płaskiej wody, przez fale, po zajęcia z motorówki, daleko od lądu.

Jednocześnie cały czas bliskie mi było żeglowanie. W ciągu kilku lat wziąłem udział rejsach na Bałtyku oraz Morzu Północnym, które umocniły moją żeglarską pasję. Obyłem się z morzem i zebrałem cenne doświadczenie, które w 2012 roku pozwoliło mi uzyskać patent Jachtowego Sternika Morskiego. Rok później zorganizowałem swój pierwszy samodzielny rejs na morzu. Posiadam uprawnienia Jachtowego Sternika Morskiego, które pozwalają mi na żeglugę po wszystkich wodach świata na jachtach o maksymalnej długości 18 m. Do tej pory organizowałem rejsy na Bałtyku, w Chorwacji, na Wyspach Kanaryjskich i w Grecji.

Zimą również jestem aktywny. Kiedy zamarzają pobliskie akweny lub spada pierwszy śnieg, od razu ruszam na snowkite’a. Moja pasja sięga również górskich stoków, na których od 2010 roku prowadzę szkolenia snowboardowe. Uczyłem w szkołach i na obozach snowboardowych dzieci i dorosłych w polskich górach, Alpach i Dolomitach. Potrafię prowadzić zajęcia na każdym poziomie zaawansowania od początkującego po pierwsze kroki w snowparku.

Usługi/Inne

Na stronie www.zwiatremps.pl w zakładce "dziś i jutr" znajdziesz informacje o wszystkich szkoleniach i wyjazdach, które organizuję.

ARTYKUŁY TRENERA


29 kwietnia 2018

KITESURFING – CZYLI O CO CHODZI Z TYMI SPADOCHRONAMI?

KITESURFING – CZYLI O CO CHODZI Z TYMI SPADOCHRONAMI?

Garść informacji dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z kitesurfingiem.... Czytaj dalej

KOMENTARZE


Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW