Przemysław Kaczorowski

Przemysław Kaczorowski

Kulturystyka | Trójbój | Trener personalny | Crossfit | Gliwice
Przedział cenowy za 1h treningu: od 60 pln do 90 pln

0
(0 opinii)

O TRENERZE


Uprawnienia

WYKWALIFIKOWANY TRENER PERSONALNY Akademii Mistrzostwa Sportowego, CERTYFIKOWANY TRENER CROSS TRAINING Akademii Szkolenia trenerów, CROSSFIT JUDGES COURSE Kurs on-line, SZKOLENIE-PROGRAMOWANIE TRENINGOWE W KSZTAŁTOWANIU SYLWETKI Akademii Mistrzostwa Sportowego

Doświadczenie

Witam nazywam się Przemysław Kaczorowski i jestem wykwalifikowanym trenerem personalnym Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu, Uzyskałem certyfikat z zakresu programowania treningowego w kształtowaniu sylwetki. Nawiązałem współprace z zawodnikami "Lions" Polskiej ligi futbolu amerykańskiego w celu przygotowania ich do sezonu pod względem fizycznym. Swój wolny czas poświęcam na szkoleniu się w kierunku treningu siłowego. Nieustanna nauka pozwalają mi, a w konsekwencji swoim podopiecznym, trenować lepiej, wydajniej i efektywniej.

Usługi/Inne

Oferuję Ci: trening personalny w klubach/plenerze/z dojazdem do klienta odpowiednio dobrany do Twoich umiejętności oraz porady żywieniowe. Jeśli jesteś zainteresowana/ny współpraca ze mną - Pisz! Odpowiem na każde pytanie i pomogę Ci w osiągnięciu postawionych celów.

Zapraszam także na FB - Przemek Kaczorowski.

KOMENTARZE


Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW