Michał Machowski

Michał Machowski

Rolkarstwo | Warszawa

0
(0 opinii)

O TRENERZE


Uprawnienia

Instruktor sportów wrotkarskich (jazda na rolkach i wrotkach) z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich (nr legitymacji 58/i/Wr/2009).
Pomysłodawca i organizator Nightskating Warszawa www.nightskating.waw.pl cyklu największych na świecie nocnych przejazdów rolkarzy ulicami miasta oraz cyklu darmowych warsztatów rolkarskich (www.polskater.pl).

Doświadczenie

Jeździ na rolkach 1999 roku. Początkowo jeździłem rekreacyjnie, od 2007 roku zaczęła się moja przygoda z jazda szybka na rolkach (życiówka w maratonie – 1h 13 min 06s . Od 2010 roku zacząłem jeździć freeridowo. Od 2013 roku lat ćwiczę slidy (hamowanie z poslizgami).

Usługi/Inne

Szkoła rolkarska Rollschool to najstarsza i największa szkoła rolkowa w Warszawie. Nauczyliśmy już jeździć na rolkach setki jak nie tysiące osób. Powstaliśmy w 2012 roku, a naszym nadrzędnym celem jest nauczenie dobrze jeździć na rolkach jak największej ilości osób, tak aby ten piękny sport mógł rosnąć w siłę. Zajęcia w naszej szkole są prowadzone przez instruktorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte nie tylko na kursach ale także podczas startu w licznych zawodach czy podczas setek godzin jazdy. Niemniej jednak są to też osoby, które po prostu kochają jeździć na rolkach i przekazywać swoją wiedzę innym.

W naszej szkole uczą wykwalifikowani instruktorzy z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich.

KOMENTARZE


Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW