Piotr Janicki

GALERIA


Obszar działalności: Szczecin

O TRENERZE


Uprawnienia

KURSY I SZKOLENIA
- Certyfikat Ukończenia Trener Personalny Plus, Akredytacja EHFA

- Certyfikat Ukończenia Profesjonalnego Doradcy Suplementacyjnego.

- Certyfikat Ukończenia kursu Akcesoria w Treningu Funkcjonalnym

- Karta Instruktora-Trenera Dyscypliny Boks PZB oraz Trenera Personalnego z Upoważnieniem Ministra Sportu i Turystyki.

- Certyfikat ukończenia szkolenia Paleo- holistyczne odżywiania.

- Coaching Dietetyczny

-Kurs Sędziego MMA

-Kurs na Wychowawców Placówek Wypoczynku dla Dzieci i Młodzieży

Kurs Pracy Animatora Sportu, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Szkolny Związek Sportowy

Zapraszam:
- Konsultacje dietetyczne
- Treningi personalne
- Dobór Suplementów

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą i zdeterminowany/a do osiągnięcia celu ale nie wiesz jak się do tego zabrać?

Zapraszam do współpracy. Pomogę !


Słabi Widza Tylko Przeszkody, Silni Widza Jedynie Cel

A Ci Najlepsi widza przeszkody do celu !!!

Doświadczenie

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Były Zawodnik Klubów:

Dyscyplina Boks
Sztorm Szczecin(Zawodnik)
Skorpion Szczecin (Zawodnik,2lata jako Trener.)

Dyscyplina Brazylijskie Jiu Jitsu
Checkmat Jiu Jitsu
Alliance Jiu Jiu Jitsu

Od ponad 10 lat zajmuje się pracą Trenera Boksu, a także Trenera Personalnego od ćwiczeń ogólnorozwojowych, kondycji, wytrzymałości, siły po treningi funkcjonalne.
DOTYCHCZASOWE SUKCESY:

Jako zawodnik boksu - wielokrotny uczestnik i medalista zawodów bokserskich, 3 miejsce w Pucharze PZB Grand Prix Wrocław 2009 r.


Zawodnik BJJ/No-Gi- liczne starty na polskich i zagranicznych zawodach,Vice-Mistrz Świata na zawodach NAGA WORLD GRAPPLING CHAMPIONSHIP Frankfurt Nad Menem 2013r

Jako Trener: 2 złote medale zawodniczek w Mistrzostwach Polski w boksie kobiet


Usługi/Inne

Nazywam się Piotr Janicki . Jestem licencjonowanym trenerem personalnym z kilkuletnim doświadczeniem, a także instruktorem-trenerem w dyscyplinie boks. Uczestniczyłem w kilkunastu certyfikowanych szkoleniach oraz konferencjach z zakresu treningu, odżywiania oraz rozwoju osobistego. Posiadam dwa tytuły zawodowe; magistra turystyki i rekreacji oraz instruktora kulturystyki. Od zawsze kochałem sport. Swoją przygodę z nim zacząłem od uczęszczania na zajęcia piłki nożnej, co trwało przez prawie 5 lat, do momentu, aż zmieniłem swoje gusta sportowe i tak trwam przy nich do dziś- do granic oddany sportom walki i treningom siłowym. Swoją wiedzę i doświadczenie zawdzięczam wieloletnim treningom różnych sportów, w szczególności boksu, w zakresie którego aktualnie jestem licencjonowanym instruktorem i trenerem - przez 6 lat prowadziłem własny klub sportowy. Kolejnym obszarem mojej aktywności było Brazylijskie Jiu Jitsu, które trenowałem przez 5 lat, startując w zawodach bjj, submission fighting, amatorskim mma. Odbyłem seminaria z zawodnikami światowej klasy BJJ. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę i szkolę umiejętności z różnych dziedzin sportów walki. Staram się łączyć wiedzę ze wszystkich poznanych obszarów, koncentruję się na ćwiczeniach zarówno dynamicznych jak i statycznych.

Na co dzień współpracuję z osobami, które chcą podnieść jakość swojego życia i już w tym stanie zostać . Z ludźmi, którzy potrzebują poprawy życia na zdrowsze i lepsze, poprzez zmianę swoich złych nawyków. Z ludźmi, którzy marzą o większej pewności siebie i dobrym samopoczuciu, co uzyskają dzięki satysfakcjonującej ich sylwetce. Ludźmi, którzy potrzebują diametralnej metamorfozy zarówno swojego ciała, jak i ducha. Tymi, którzy chcą być przykładem zdrowego stylu życia dla swoich dzieci i od maleńkiego wykształcać w nich pozytywne nawyki.
Pracuję głównie z osobami, które pochłonięte codziennymi obowiązkami rodzinnymi i zawodowymi, cierpią na deficyt czasu dla siebie. Z osobami prowadzącymi własne firmy, niezwykle szanującymi każdą minutę w ciągu dnia, które unikają tracenia ich na nieefektywne, samodzielne przedsięwzięcia. To kobiety sukcesu, które świadome praw rynku, chcą szlifować swój wizerunek.

Pracuję również z osobami, które przez brak akceptacji swojego ciała, borykają się z niską samooceną i brakiem pewności siebie. Z osobami, których styl życia doprowadził do upadku zdrowia i słyszą ostatni dzwonek do jego poprawy.
Kładę duży nacisk na motywację i rozwój osobisty osób, z którymi współpracuję. Nie tylko w sferze kultury fizycznej, ale i mentalnej. Przez dużą indywidualizację usług, pomagam podopiecznym w szukaniu pozytywnych nawyków w ich życiu, bez wywracania całego świata do góry nogami. Niezwykle ważna jest dla mnie wysoka jakość moich usług. Dbam o potrzeby moich podopiecznych nie tylko w czasie treningu, ale również poza nim.
Moje podejście pozwala na skuteczne osiągnięcie założonych celów. Przez indywidualizację planu sylwetki oraz nawyków, zaoszczędzony zostaje nie tylko czas, ale i uwaga klienta, którą może spożytkować w innej sferze życia. Wypracowany zostaje kompromis pomiędzy moją wiedzą i doświadczeniem, a komfortem i stylem życia mojego podopiecznego, co pozwala na osiągnięcie oraz utrzymanie zaplanowanych efektów.
Kocham to co robię - dlatego zdaję sobie sprawę z tego, jak ważna w dzisiejszych czasach siedzącej pracy i stresu, jest pielęgnacja o rzecz najważniejszą – zdrowie. Wiem również, że żyjąc w kulturze graficznej, dużą wagę przywiązujemy do wizerunku i dążymy do jego perfekcji. Jednocześnie, w natłoku codziennych spraw, unikamy nieefektywnych działań, jakimi są samodzielne próby zmiany stylu życia.

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą i zdeterminowany/a do osiągnięcia celu, zapraszam do kontaktu.

e-mail: janickicoach@gmail.com
tel: 795 956 935

KOMENTARZE


Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW