Anna Pilarska

GALERIA


Obszar działalności: Gostyń, woj śląskie

O TRENERZE


Uprawnienia

Jestem szkoleniowcem (uprawnienia IRR pod patronatem PZJ, oraz ISP z aktualną licencją : http://pzj.pl/sport/zestawienia/szkoleniowcy?field_wzj_num_value=2&field_uprawnienia_szkoleniowe_value=All&title=Pilarska ), sędzią PZJ w skokach ( http://pzj.pl/sport/zestawienia/sedziowie?field_wzj_lista_value=SLA&field_licencje_value=All&title=Pilarska&combine=All ), oraz czynnym zawodnikiem z III klasą sportową w skokach, ujeżdżeniu i złotą odznaką PZJ (http://artemor.pzj.pl/Overview ), oraz AKTUALNYM Zimowym Drugim Wicemistrzem Śląska w skokach .

Doświadczenie

Oferuję treningi z dojazdem do zainteresowanego na różnym poziomie zaawansowania. Nie wyznaję zasady "godzina jazdy", jeśli jest problem, pracujemy tak długo, aż go rozwiążemy :) Podczas jazd wskazówek udzielam z punktu widzenia sędziego, jak i zawodnika, co dla ucznia może być dodatkowym walorem. Na swoim koncie mam parę osób przygotowanych i przeprowadzonych, przez pierwsze (i również kolejne :)) zawody, egzaminy na odznaki jeździeckie i licencje w skokach.Na stałe szkolę się jako zawodnik pod okiem najlepszych skoczków jak i ujeżdżeniowców w tej części Polski, reprezentuję barwy trzeciego klubu w rankingu Śląskiego Związku Jeździeckiego. Co ważne, biorę udział w częstych konsultacjach, seminariach i szkoleniach licencyjnych w myśl zasady "Jeśli Twój instruktor nie ma swojego trenera, to zmień instruktora" ;)

Usługi/Inne

Do ceny treningu (25zł) należy doliczyć koszt dojazdu z miejscowości Gostyń koło Mikołowa, jednak zawsze staram się maksymalnie obniżać koszty. Kontakt ze mną możliwy jest zarówno mailowo (odpisuję ZAWSZE, jeśli odpowiedź do Państwa nie dotrze, znaczy, że jest problem z pocztą :) ), jak i telefonicznie, jednak telefon raczej odbieram "24h na dobę" i tą formę kontaktu preferuję ;) Zapraszam też do kontaktu osoby NIE posiadające własnego konia (możliwość jazd na prywatnych koniach)

KOMENTARZE


zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW