Agnieszka Rydz-Surmacz

Obszar działalności: Piaseczno

O TRENERZE


Uprawnienia

instruktor sportu z licencja trenera pzj, czynna zawodniczka ujeżdżenia, zootechnik ze specjalnością hodowla koni i jeździectwo

Doświadczenie

doświadczenie w prowadzeniu grup sportowych i treningów indywidualnych dla dzieci i młodzieży, praca z dorosłymi, na poziomie od jeźdźców początkujących do CC, praca z końmi na różnym poziomie zaawansowania, od młodych koni do poziomu CC, korekta wcześniej powstałych problemów, tak By Twój koń był miły i bezpieczny do jazdy, a przy tym mógł się prawidłowo rozwijać i progresować jako szczęśliwy atleta. Zawodowo pracuję jako trener i jeździec od 15 lat. Nieustannie staram się szkolić i doskonalić pod okiem najlepszych specjalistów, tak by móc przekazywać swoim podopiecznym jak najwięcej, a trening dostosowywać do konkretnych potrzeb.

Usługi/Inne

trening ujeżdżeniowy koni i jeźdźców, trening ujeżdżeniowy dla skoczków, przygotowanie do odznak jeździeckich, egzaminów, zawodów, trening koni, przygotowanie do pokazów, czempionatów, starty w zawodach, przygotowanie konia do sprzedaży, pomoc w zakupie i sprzedaży koni

KOMENTARZE


Monika Kruszewska

5

Bardzo polecam!!!!!! Ogromna wiedza i doświadczenie, pełen profesjonalizm i mega cierpliwość do opornych lub nerwowych uczniów. Świetny kontakt i doskonały przekaz wiedzy. :)

Anna Kajdy

5

Bardzo serdecznie polecam Agnieszkę Rydz-Surmacz. Znalazłam ją zresztą na tym portalu. Od prawie roku jeździmy razem po mojej wieloletniej przerwie. Mimo że nie miałam własnego konia to najpierw znalazła mi konia do dzierżawy na którym mogłam sobie wszystko przypomnieć, a potem takiego na którym mogłam się nauczyć czegoś więcej i uczymy się razem dalej. Ma fantastyczną rękę do koni, rewelacyjnie przekazuje wiedzę, ma rentgen w oczach i widzi wiele czego inni nie widzą i potrafi to uwzględnić zarówno w treningu konia jak i jeźdźca. Potrafi genialnie dobierać konia do potrzeb jeźdźca. Pracuje z najlepszymi fachowcami. Naprawdę bardzo serdecznie polecam.

Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW