Iwona Florczyk-Szwak

GALERIA


Obszar działalności: Kraków

O TRENERZE


Uprawnienia

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie, Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, oraz Studium Rozrywki i Rekreacji w Warszawie.
Instruktorka rekreacji ruchowej o specjalnościach: fitness - nowoczesne formy gimnastyki, ćwiczenia siłowe i kulturystyka.
Instruktorka tańca towarzyskiego, użytkowego i show dance.

Doświadczenie

Tancerka klasy mistrzowskiej w tańcach standardowych i latynoamerykańskich; tancerka krakowskich zespołów zajmujących się nowoczesnymi formami tańca; choreograf telewizyjnych "Spotkań z balladą" oraz wyborów Miss Polonia i Miss Polonia Super Models; wykładowca zagadnień muzyki i choreografii na kursach dla instruktorów rekreacji ruchowej.

Założycielka, choreograf i dyrektor artystyczny STUDIA TAŃCA STYL – profesjonalnej szkoły tańca oraz zespołu tanecznego, zajmującego się szeroko pojętymi formami ruchu, począwszy od ruchu scenicznego, a skończywszy na tworzeniu pełnowymiarowych spektakli wokalno-tanecznych. W skład zespołu wchodzą tancerze i choreografowie o dużym dorobku artystycznym i pedagogicznym, uczestnicy międzynarodowych warsztatów i festiwali tanecznych.

Usługi/Inne

Zajęcia taneczne i rekreacyjne:
Pierwszy taniec
Show Dance
Taniec towarzyski
Indywidualne lekcje tańca dla par
Taniec dla narzeczonych
Lekcje tańca dla singli.

KOMENTARZE


Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW