Kamil Miloszewski

Kamil Miloszewski

Fitness | Kulturystyka | Trener personalny | Crossfit | Warszawa
Przedział cenowy za 1h treningu: od 50 pln do 120 pln

0
(0 opinii)

GALERIA


O TRENERZE


Uprawnienia

Mam ukończony kurs Trenera Personalnego w Akademii Mistrzostwa Sportowego oraz posiadam liczne szkolenia z zaresu treningu, dietetyki oraz suplementacji potwierdzone certyfikatami. Ponadto jestem studentem pierwszego roku na kierunku fizjoterapia w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie, co pozwala mi zastosować cenną wiedzę w praktyce podczas treningów z podopiecznymi

Doświadczenie

Można powiedzieć, że sport był obecny w moim życiu od dziecka. Początkowo przez 3 lata trenowałem piłkę nożną, a następnie przez 4 lata siatkówkę. W szkole średniej postanowiłem udać się na siłownię i śmiało mogę powiedzieć, że to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. W ten oto sposób narodziła się moja największa pasja, którą pragnę się zajmować.

Regularnie uczestniczę w szkoleniach z zakresu dietetyki, suplementacji oraz różnych form treningu, ponieważ uważam że trener personalny powinien być osobą, która stale poszerza swoją wiedzę, aby w jak największym stopniu pomagać podopiecznym w osiągnięciu zaplanowanych celów.

Ponadto jestem trenerem na jednej z warszawskich siłowni klasy premium :)

Usługi/Inne

Treningi personalne, plany żywieniowe i treningowe

KOMENTARZE


Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW