Damian Jankowski

Damian Jankowski

Fitness | Kulturystyka | Fizjoterapia | Trójbój | Trener personalny | Crossfit | psychologia sportu | Grodzisk Mazowiecki
Przedział cenowy za 1h treningu: od 50 pln do 150 pln

4.83
(3 opinie)

GALERIA


Obszar działalności: Grodzisk Mazowiecki

O TRENERZE


Uprawnienia

Instruktor treningu personalnego
Instruktor kulturystyki
Masażysta
Dietetyk
Doradca suplementacyjny
Sędzia kulturystyki
Trener II klasy

Doświadczenie

Instruktor, trener i zawodnik kulturystyki od ponad 3 lat . Student wychowania fizycznego. Sędzia kulturystyki.

Usługi/Inne

masaże

KOMENTARZE


kloskapaulina

5

Polecam.
Współpracuję z Damianem od lutego 2016. Jestem JUŻ bardzo zadowolona z efektów. Świetnie dopasował mi dietę i trening oraz kontroluje ich przebieg. Szybko odpowiada na każdą wiadomość i zawsze motywuje do działania ;-) SUPER TRENER. POLECAM WSZYSTKIM ;-)

kazatorska

5

Osób zajmujących się treningiem w sposób naprawdę profesjonalny jest niewiele, a to dlatego, że są to osoby z wieloletnim doświadczeniem, posiadające wykształcenie oraz wiedzę medyczną, osoby o wysokich umiejętnościach psychoanalitycznych. Trener personalny to osoba całkowicie ukierunkowana na klienta. Trener motywuje, karze, nagradza. Jest szczery do bólu. Jest wymagający. To ktoś, dla kogo nie własne, ale twoje osiągnięcia są największym sukcesem. Ja sama postępuję według wskazówek Damiana Jankowskiego od ponad 2 lat. Powyższy opis to w całości charakterystyka jego osoby. Dlatego też, jeżeli jesteś poważną osobą, zdecydowaną zmienić swoje życie, gotową na takie zmiany – polecam tego trenera. I od razu uprzedzam – nie będzie sweet-foci na portalach, śmichów-chichów i pobłażania. Za to będą wyniki.

Katarzyna Augustyniak

Trenerzy są różni. I z różnymi już pracowałam. Damian Jankowski jest świetnym trenerem. Profesjonalny, przygotowany merytorycznie, z dużą wiedzą o sporcie i dietetyce. Potrafi tę wiedzę dobrze przekazać i stale ją aktualizuje. Odpowiednio dopasowuje ćwiczenia do potrzeb, zawsze pilnuje, żeby były prawidłowo wykonane i wyjaśnić dlaczego takie ćwiczenia a nie inne oraz co za ich sprawą się dzieje. . Jednocześnie potrafi zmotywować do realizacji założonych celów. Jego treningi są bardzo różnorodne i co najważniejsze - dają widoczne rezultaty.
Jest bardzo fajnym człowiek znam go od kilku lat i obserwuje jak się rozwija. Zdecydowanie polecam treningi z Damianem Jankowskim.

Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW