Piotr Naskręcki

O TRENERZE


Uprawnienia

Trener tenisa o specjalności trening zawodników wyczynowych, instruktor tenisa od 1990r., instruktor badmintona i tenisa stołowego od 2008r., instruktor tańca od 1995.

Doświadczenie

Doświadczenie zawodnicze, 26 letnie doświadczenie w pracy trenerskiej na korcie, praca z początkującymi, dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.
Spore doświadczenie w pracy z amatorami, 3 tytuły mistrzyń Polski Amatorów w kat. +50 i +65 lat, deblowe i mikstowe.
Sam startuję w turniejach nadal, ranking deblowy ITF na koniec 2015 - 43 miejsce w kat. +50 oraz 23 w kat. mikst +50 oraz numer 1 w Polsce w obu.

Usługi/Inne

Podejmę się pracy zarówno z początkującymi jak i z młodymi zawodnikami oraz ambitnymi amatorami. Uczę gry w tenisa a nie odbijania piłki,
Taktyka, technika, motoryka, nauczanie kompleksowe.

KOMENTARZE


m.koziarska

5

Profesjonalista. Rzetelny. Przekazuje wiedzę teoretyczną w sposób przystępny i jasny. Stawia na technikę. Cierpliwy ale wymagający. Miałam okazję ocenić to w badmintonie oraz tenisie. Polecam.

Monika Anna Urbańska

5

Trenowałam z wieloma osobami, praca z panem Piotrem to uczucie,że jest się w rękach wyjątkowego fachowca i pasjonaty. Widać, że tenisa czuje całym sobą. Nie uczy odbijać piłki, ale grać naprawdę. Nauczyłam się grać wreszcie przy siatce, rewelacyjnie to wytłumaczył i nauczył, Koleżanki w szoku prawie są jak się poprawiłam. Polecam !!!

Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW