Jacek Wójcik

Jacek Wójcik

Pływanie | Warszawa
Przedział cenowy za 1h treningu: od 30 pln do 90 pln

0
(0 opinii)

O TRENERZE


Uprawnienia

Nazywam się Jacek Wójcik, od ponad 30 lat związany jestem z pływaniem. Uprawiam też kitesurfing i wakeboarding, ponadto biegam, jeżdżę na rowerze oraz eksperymentuję w kuchni. Od 2014 roku jestem WEGANINEM.

Młodszy Ratownik Wodny – członek WOPR od 1984 roku. Od 1985 roku pracowałem na kilku pływalniach warszawskich, m.in. Inflancka, Moczydło, Namysłowska oraz WDW Rynia. Doświadczenia te pomagają mi w zajęciach nauki pływania.

Instruktor Pływania – od 1985 roku dzielę się swoją pasją prowadząc lekcje pływania. W lutym 2014 roku, rozpoczęła działalność moja SZKOŁA PŁYWANIA.

International Kiteboarding Organization – od 2010 roku uprawiam kitesurfing [poziom III IKO]. W tym sezonie zamierzam zdobyć uprawnienia instruktorskie IKO.

Klub Sportowy Acroboard – wakeboarding. Od 2014 jestem zawodnikiem klubu Acroboard i tak często jak mi czas pozwala, podnoszę swój poziom pod okiem jednego z bardziej utytułowanych zawodników w tej dyscyplinie a zarazem trenera i sędziego – Marka Łojka.

Doświadczenie

Posiadam długie doświadczenie trenerskie, które w połączeniu z moją pasją do wody musiało zaowocować SZKOŁĄ PŁYWANIA.

Indywidualne podejście do każdego kursanta, skutkuje dużym progresem umiejętności. Za tym idzie większa motywacja do dalszej nauki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pomocy kilku prostych przyrządów trenerskich, kursant zaczyna szybciej „czuć wodę” i robi większe postępy, skracając znacznie proces nauki poszczególnych stylów pływackich.

Jeśli chcesz dokonać „milowego skoku” w pływaniu – zrobisz to teraz ze mną raz, dwa, trzy – ZAPRASZAM SERDECZNIE!

Usługi/Inne

http://123plywamy.pl/

KOMENTARZE


Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW