Justyna Wacławek

GALERIA


Obszar działalności: Wodzisław Śląski

O TRENERZE


Uprawnienia

Jestem aktywną zawodniczką konkurencji głównie skoków przez przeszkody, w przeszłości (i prawdopodobnie przyszłości) również WKKW. Posiadam II klasę sportową w skokach. Na chwilę obecną na swoim podstawowym koniu startuję w konkursach do klasy C1.

Doświadczenie

Na dzień dzisiejszy mam "pod skrzydłami" kilkoro jeźdźców w różnym wieku, permamentnie czyniących postępy. Mogę pochwalić się bardzo dobrymi referencjami (część z nich: http://imgur.com/vSZECNy). Dzięki wykształceniu posiadam wiedzę w zakresie biomechaniki oraz fizjologii.
Często wsiadam na konie podopiecznych, aby dokładnie wiedzieć, jak pracować z wierzchowcem, gdyż każdy jest inny. Trenuję zgodnie z zasadami piramidy ujeżdżeniowej.
Jeżdżę konno kilkanaście lat. Pracowałam z młodymi i trudnymi końmi, "naprawiałam" po nieodpowiednim treningu, przygotowywałam do sprzedaży, co udokumentowane jest na moim kanale na YouTube. W ubiegłym roku byłam jeźdźcem w SK Prudnik, gdzie zdobyłam II klasę sportową w skokach. Startowałam w zawodach ogólnopolskich w skokach oraz WKKW z sukcesami.
Jestem też podstawowym przedstawicielem i ambasadorem polskiej marki START - sprzęt jeździecki.

Usługi/Inne

Oferuję treningi ujeżdżeniowe oraz skokowe w konkurencyjnych cenach. Staram się, aby każdy trening był ciekawy i wnosił coś nowego. Jazdy są bardzo zróżnicowane. Jestem perfekcjonistką, zwracam uwagę na każdy błąd. Staram się tłumaczyć zrozumiale, wyraźnie i cierpliwie. Bardzo dużo pracuję na drągach, ustawiam je w najróżniejszych konfiguracjach i odległościach. Duży nacisk kładę na ujeżdżenie. Uważam, że bez poprawnie przepracowanych zagadnień ujeżdżeniowych, nie będzie dobrych parkurów.
Biorę również konie w trening. Skupiam się przed wszystkim na harmonii. Bardzo istotne jest dla mnie rozluźnienie i chęć współpracy. Nie traktuję koni jak maszyny, do każdego podchodzę indywidualnie. Nie przeskakuję etapów szkolenia. Cierpliwie i ze spokojem dążę do celu.
Istnieje również możliwość zorganizowania konsultacji kilkudniowych na terenie całego kraju.

KOMENTARZE


Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW