Alina Demidowska-Świniarska

Obszar działalności: Warszawa

O TRENERZE


Uprawnienia

Instruktor sportu w dyscyplinie łyżwiarstwo figurowe
Instruktor rekreacji ruchowej specjalność Pilates,
Instruktor Nordic Walking
Masażysta (ukończony kurs masażu klasycznego II stopnia)

Doświadczenie

Od kilku lat prowadzę indywidualne i grupowe zajęcia Pilatesu i Nordic walking (m.in. w szkole jogi Joga Shala) oraz uczę jeździć rekreacyjnie na łyżwach (prowadzę szkółkę łyżwiarską). Prowadzę również treningi personalne - chętnie na świeżym powietrzu w formie treningu funkcjonalnego, ogólnorozwojowego i propaguję Nordic Walking w wariancie intensywnym, czyli biegi z kijami. Każda zdrowa osoba może się tego nauczyć - to niezwykle efektywna i nie mniej efektowna forma ruchu!

Choć ukończyłam Finanse i rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej i pracowałam przez lata w biurze, sport towarzyszy mi od dziecka i pomaga utrzymać dobrą formę. Grałam w tenisa, biegałam (ukończyłam 4 maratony), a ostatnio najwięcej jeżdżę figurowo na łyżwach - wraz z mężem w amatorskiej parze sportowej.

Mówi się, że to co się włoży w utrzymanie ciała w dobrej formie do 40-stki, potem się po 40-stce wyjmuje. Włóżmy jak najwięcej, a jeśli już na to za późno, zadbajmy o to, by nie uciekło zbyt szybko!

Zapraszam na ciekawe, urozmaicone zajęcia doprawione humorem, mobilizujące i przyjemne z wyrozumiałym, ale wymagającym trenerem.

Usługi/Inne

Prowadzę również w biurach przyjemne, krótkie ćwiczenia rozluźniające przynoszące ulgę plecom i barkom. Na stojąco i bez przebierania się. Wszystkie informacje na stronie: www.wiemjakcwiczyc.pl. Pracodawcy i pracownicy do dzieła: zamówcie ćwiczenia do pracy!

Zimą, gdy mało przebywamy na świeżym powietrzu, warto uprawiać sport który do tego zachęci i to nie tylko podczas tygodniowego urlopu. Łyżwiarstwo nadaje się do tego idealnie. Jeśli czujesz się jeszcze niepewnie na łyżwach, ale podejrzewasz że możesz złapać bakcyla, spróbuj choć kilku lekcji z instruktorem. Odkryjesz potencjał tego sportu idealnie wysmuklającego sylwetkę. Zapraszam do mojej szkółki: www.iceplay.pl.

KOMENTARZE


Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW