Weronika  Borowska

O TRENERZE


Uprawnienia

Zawodniczka ujeżdżenia
Uprawnienia sędziego dyscypliny ujeżdżenia
Ukończone kursy licencyjne PZJ dla trenerów

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w pracy z końmi.
Starty w zawodach szczebla centralnego (do kl.CC) oraz w Mistrzostwach Polski Młodych Koni.
Doświadczenie w przygotowaniu koni oraz jeźdźców do startów.


Usługi/Inne

Trening koni oraz par (koń + jeździec) w kierunku ujeżdżenia.
Przygotowanie młodych koni do pracy na lonży i pod siodłem .
Odbudowywanie zaufania koni, które straciły chęć do współpracy z człowiekiem.
Przygotowanie koni i jeźdźców do zawodów, championatów.
Możliwość pozostawienia koni w treningu na miejscu.
Możliwy dojazd, również w obrębie innego województwa (konsultacje dla grup kilku osób)

KOMENTARZE


paulina.gizinska

5

Trenuję z Weroniką od 2014 r. i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Trening jest dopasowany indywidualnie do konia (trenuję z wieloma wierzchowcami), wnikliwy i wymagający. Ogromna wiedza i szczegółowa obserwacja zapewnia nasz ciągły progres. W treningu nie ma miejsca na przemoc wobec zwierząt, ich dobrostan jest zawsze nadrzędny. W przeszłości Weronika przygotowywała mojego młodego konia do pracy pod siodłem, później pomagała mi przy rehabilitacji konia po operacji nogi - również na tym polu nasza współpraca układała się pomyślnie. Uważam, że konie również wydały by jak najlepsze świadectwo dla Niej :)
Zdecydowanie polecam!

hankakg

5

Bardzo się cieszę, że poznałam Weronikę. Nie byłam przekonana do jazdy konnej ale jej konsekwencja, wspaniałe podejście do marnego ucznia sprawiły, że jazda to teraz moja pasja. Gorąco polecam nie tylko dla dorosłych ale i dla dzieci.

Marta Ostrowska

5

Najlepszy trener ever! :) A teraz na poważnie - Weronika jest bardzo rzetelnym, uczciwym, wymagającym i potrafiącym wyznaczać nowe cele trenerem. Każdy trening jest indywidualnie dobrany do możliwości pary/konia/jeźdźca. Weronika tłumaczy dlaczego, po co, skąd się to bierze i co to daje. Potrafi słuchać koni, doskonale odnajduje się w komunikacji z tymi zwierzakami. Duża wiedza nt. jeździectwa, hodowli, mechaniki ruchu konia i jeźdźca, mnóstwo doświadczenia i zawsze ciepły uśmiech. Polecam zarówno dla osób chcących nauczyć się porządnych podstaw i dla tych co chcą wygrywać zawody coraz wyższej rangi.

Monika Januszkiewicz

5

Profesjonalna, ambitna, rzetelna, uczciwa trenerka z ogromnym doświadczeniem oraz chęcią przekazania swojej wiedzy. Szczerze polecam jeźdźcom na każdym etapie, również osobom, które znalazły się punkcie, w którym ich własny koń przeraża lub staje się zbyt dużym wyzwaniem. Dzięki pomocy Weroniki, znów czuję się bezpiecznie w siodle i mogę nie tylko cieszyć się jeździectwem, ale przede wszystkim oglądać prawidłowy rozwój mojego konia, który odzyskał chęć do pracy. Trening dopasowany jest indywidualnie do pary, w razie jakichkolwiek wątpliwości, można prosić o dodatkowe wytłumaczenie. Weronika jest osobą oddaną uczniom, a przede wszystkim koniom, których dobro i jest najważniejszym punktem. Dzięki temu, że praca jest dla niej również pasją, treningi zawsze są ciekawe, dokładne i prowadzone w bezpiecznej, miłej atmosferze, pozwalającej na nieustanny rozwój. Szczerze polecam!

Alicja Nowotczyńska

Od października 2015r. jeżdzę z Panią Weroniką. Nie spodziewałam się tak szybkiego rozwoju, ale dzięki niej to się udaje. Czuje się o wiele pewniej na koniu. Jest to trener bardzo rzetelny i uważny, przede wszystkim Pani Weronika jest spokojną osobą i zawsze chętnie odpowie na każde pytanie. Moja wiedza o koniach i poziom jeździecki znacznie się podniósł od czasu, kiedy jestem pod okiem tej trenerki.

Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW