dr Dorota Opyd

dr Dorota Opyd

Jeździectwo ujeżdżenie | Jelesnia k/ Zywiec
Przedział cenowy za 1h treningu: od 100 pln do 100 pln

0
(0 opinii)

GALERIA


Obszar działalności: Jelesnia k/ Zywiec

O TRENERZE


Uprawnienia

Jeździec ujeżdżeniowy do stopnia Grand Prix, zdobywca tytułu British Dressage Championships 2005, W PL posiadacz licencji A I oraz licencji FEI, członek kadry Małopolski. Czynna zawodniczka ujeżdżenia biorąca udział w konkursach krajowych i międzynarodowych CDI.

Doświadczenie

Treningi z międzynarodowymi trenerami Grand Prix Diane Breeze i Janet Horsewill (podopiecznymi Olimpijczyka Carla Hestera i Charlotte Dujardin ), trenerami z Niemiec i Portugalii, oraz brała czynny udział w licznych zawodach ujeżdżeniowych w Wielkiej Brytanii osiągając wysokie oceny. Brytyjscy Jeźdźcy trenowani przez Dorotę osiągali wyniki powyżej 70%.

Usługi/Inne

Dorota trenuje zarówno początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców, oraz jeźdźców na młodych koniach. Oferuje dojazd do klienta lub prowadzenie szkoleń całodziennych w ośrodkach zainteresowanych na terenie całej Polski. Możliwe są również kilkudniowe treningi pary koń/jeździec lub konia w ośrodku jeździeckim Sandro-Hero w Jeleśni k/ Żywca. Ośrodek posiada hale 20x40 i czworobok zewnętrzny 25 x 60.

KOMENTARZE


Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW