Witold Sadaj

Obszar działalności: Kraków

O TRENERZE


Uprawnienia

Kurs instruktora sportu tenisa odbyłem na krakowskim AWF pod okiem znanego specjalisty dr Bogdana Sakowicza. Nr legitymacji instruktorskiej 1824/IS/SK/2010.

Doświadczenie

Moją przygodę z tenisem zacząłem w wieku 12 lat. Swoje umiejętności szlifowałem pod okiem wielu cenionych trenerów. Moje dziecięce tenisowe doświadczenia związane były m.in. z krakowskimi klubami Olsza i Nadwiślan. W tym okresie startowałem również w licznych turniejach. Naturalną sytuacją było, iż uczyłem swoich znajomych tej wspaniałej gry. Udało mi się z kilku łamag zrobić porządnie odbijających graczy. To właśnie Oni namówili mnie do zajęcia się na poważnie nauką gry w tenisa. Kurs instruktora sportu tenisa odbyłem na krakowskim AWF pod okiem znanego specjalisty dr Bogdana Sakowicza.

Jako instruktor tenisa w Krakowie prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. We wszystkich grupach wiekowych, od maluchów po dorosłych. Cennym doświadczeniem w mojej pracy jest prowadzenie zajęć dla młodzieży szkolnej przy współpracy z panem Władysławem Radwańskim. Istnieje możliwość gry indywidualnej oraz lekcji w grupach. Trening prowadzony jest w miłej i bezstresowej atmosferze.

Zapraszam wszystkich pragnących nauczyć się gry w tenisa oraz osoby które chciałyby pogłębić swoje zdobyte już umiejętności. Tenis jest jedynym sportem, który rozwija nas jednocześnie fizycznie, psychicznie i umysłowo.

Usługi/Inne

Prowadzę zajęcia w Krakowskiej Akademii Tenisa www.ktenis.pl

KOMENTARZE


Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW