Tomasz Przewoźnik

Tomasz Przewoźnik

Wspinaczka | cała polska
Przedział cenowy za 1h treningu: od 30 pln do 50 pln

0
(0 opinii)

GALERIA


Obszar działalności: cała polska

O TRENERZE


Uprawnienia

Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji wspinaczka. Kurs stacjonarny, poprowadzony przez renomowaną szkołę wspinaczkową TRAD oraz pracowników dydaktycznych AWF w Katowicach.

Doświadczenie

Pasją wspinania zaraziłem się w 2008 roku. Od tego czasu wspinam się, trenuję i pochłaniam olbrzymie ilości informacji dotyczących treningu wspinaczkowego i nie tylko.
Aktualnie prowadzę zajęcia wspinaczkowe dla najmłodszych w jednym z prywatnych przedszkoli, prowadziłem również sekcje dla dorosłych w CSG Trango w Bielsku-Białej. Od dwóch lat układam plany treningowe dla wspinaczy.
Zapraszam na bloga wspinaczkowego http://wspinaczka.edu.pl/

Usługi/Inne

Planowanie i periodyzacja treningu dla początkujących i średnio zaawansowanych on-line. Prowadzenie klienta przez ustalony wspólnie czas. Klient otrzymuje darmowy dostęp do specjalistycznej aplikacji, gdzie mogę określić dla niego indywidualny plan treningowy, dostosowany nie tylko do jego celów, ale również aktualnego poziomu sportowego. Gwarantuję szybki kontakt on-line i Skype 7 dni w tygodniu.

Analiza i nauka techniki ruchu początkujących i średnio zaawansowanych stacjonarnie. Śląsk: Centra wspinaczkowe w okolicach Katowic i Bielska.

Szkolenia na drogach sportowych ubezpieczonych w stałe punkty asekuracyjne.
Porady dietetyczne.
Coaching.

ARTYKUŁY TRENERA


27 lutego 2016

Dieta MŻ? Niekoniecznie...

Dieta MŻ? Niekoniecznie...

Metoda MŻ działa, ale należy ją rozumieć nieco inaczej. Zamiast Mniej Żreć, należy Mądrzej Żreć. ... Czytaj dalej

22 lutego 2016

Mit rozgrzewki w sporcie

Mit rozgrzewki w sporcie

​Czy rozgrzewka jest niezbędna? Można by pomyśleć, że tylko szaleniec mógłby zadać takie pytanie. W czasach, które nadeszły, wszelkie świętości stawia się pod znakiem zapytania, więc dlaczego by nie rozgrzewkę?... Czytaj dalej

KOMENTARZE


Zobacz podobnych trenerów Sprawdź innych specjalistów w interesujących Cię dyscyplinach

zgłoś niepoprawne dane trenera

DYSCYPLINYPOKAŻ DYSCYPLINY CZEKAJĄCE NA TRENERÓW